Türk Telekom Ramazan Ayı’nda hediye internet dağıtıyor!

Türk Telekom Ramazan kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Operatör devi Ramazan Ayı boyunca 10 GB internet dağıtacak. İşte detaylar.

Türk Telekom, Ramazan’da internet ve dakika hediye ederek müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Türk Telekom’a numarasını taşıyan veya yeni hat alan bireysel faturalı hat müşterileri; 31 Mayıs 2021 tarihine kadar gece 01.00-06.00 arasında geçerli 10 GB internet, her yöne 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma hediyeleri arasından dilediklerini seçebiliyorlar.

Kampanyaya katılım için RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli olacak. Türk Telekom’un hediye kazandıran platformu Sil Süpür, her hafta güncellenen hediyelerle müşterileri bol bol GB ve hediye dakikalarla buluşturuyor. Ramazan boyunca Türk Telekom’un mobil uygulaması Online İşlemler’e girip Sil Süpür oynayan bireysel faturalı ve faturasız tüm müşteriler, hediye dakikalara ve en az 10 GB internete hak kazanıyor.

türk telekom

Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterileri ayrıca Ramazan ayında gece 00.00-06.00 saatleri arasında geçerli, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini 9,18 TL’ye, Online işlemler uygulamasından veya Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS atarak satın alabilecekler. Bireysel faturasız hat müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20TL’ye Online İşlemler uygulamasından edinebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir