Xiaomi Türkiye’yi nasıl bilirsiniz? Tüm sorunlarınızı yetkililere anlatın!

Teknolojioku’nun özel içeriği Şikayetim Var’ın bu haftaki konuğu Xiaomi Türkiye. Eğer Xiaomi Türkiye ile ilgili bir şikayetiniz varsa bunu bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var’ın yeni bölümünde konuğumuz Xiaomi Türkiye. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile ve Türknet ile ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Bu üç bölüm için 1000’lerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye’de yerli akıllı telefon üretimi denildiğinde akla gelen ilk isim olan Xiaomi Türkiye.

Eğer sizin de Xiaomi Türkiye ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

Xiaomi Türkiye’yi nasıl bilirsiniz? Tüm sorunlarınızı yetkililere anlatın!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var’ın yeni bölümünde de okuyacağız.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Az önce de belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz Xiaomi Türkiye’nin hizmetlerinden memnun musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir